hakan-demiray-4.jpg
Ekran Resmi 2019-10-21 21.05.41.png

Merhaba değerli dostlar, 

Ben Hakan Demiray. Milli sporculuk ve Türkiye Şampiyonluklarım süreci ardından Avrupa ve Dünya 3.cülüğü yolculuğumda başarımı sağlayan beceri KENDİNE LİDERLİK'ti.


Profesyonel spor, koçluk ve eğitmenlik yaşamımda çalışma şansı bulduğum Olimpiyat dereceli sporcu ve antrenörlerin de sahip olduğu en önemli özellikleri yine KENDİNE LİDERLİK becerisiydi.

Profesyonel spor kariyerim ile eş zamanlı Dünya'nın en büyük uluslararası zincirlerinin Türkiye açılış operasyonlarında bulunduğum pozisyonlar, uluslararası firmalardaki yöneticilik-danışmanlık-eğitmenlik tecrübelerim, görev yaptığım 12 ülkedeki gözlemlerim, Türkiye'de sektöründe ilklere imza atan girişimlerim ve Olimpiyatlar'da almış olduğum görev sürecimde çalışma şansı bulduğum uluslararası sporcu ve antrenörlerde de deneyimledim ki KENDİNE LİDERLİK becerisi hayatımızın her alanında kilit noktada.

HAYATIN KENDİSİ BAŞLI BAŞINA BİR YARIŞ

Maraton Katılımcılar

Hepimizi hayat yarışındaki sporcular olarak görüyorum. Maddi, manevi iniş çıkışlar, kariyer yolculuklarımızdaki sarsıntılar, bazen sıçrayışlar bazen ise darbeler, sorumluluklarımız ve üzerimizde hissettiğimiz ağırlıklar, yetişmek zorunda olduğumuz bir tempo, bitmek bilmeyen bir performans...


Bu yarışta da
KAZANAN olmak için sahip olmamız
gereken özellik
KENDİNE LİDERLİK...

Bowling Strike

İster orta ölçekli ya da büyük bir şirket olun,
ister kariyer planı yapmaya çalışan bir genç,

ister bir anne, bir öğrenci, bir sporcu,
iş hayatında başarılı olmayı hedefleyen
bir çalışan ya da bir yönetici... 

 

KLOP - KENDİNE LİDER OL PROGRAMLARI ile hayatınıza fark katmaya hemen başlayabilirsiniz... 

KLOP HİZMETLER
KURUMSAL,BİREYSEL VE ONLINE

 
 1. KURUMSAL KLOP SEMİNERLER

 2. KLOP BOOTCAMP INDOOR - OUTDOOR

 3. KLOP KURUMSAL WEBINAR PROGRAMI

KLOP KURUMSAL

Kariyer yolculuklarımızda ve kurumsal dünyada aidiyet, başarı, verimlilik, takım çalışması ve motivasyon değerlerimizi daha da güçlendirmek için öz liderlik kavramının gelişmesine hizmet eden KLOP programlarımız yönetici / çalışan profiline ve kurumsal ihtiyaçlara özel tasarlanmaktadır. Marka ve kurumsal projeler kapsamında mobil, dijital ve online eğitim-içerik danışmanlığımız ile sizinleyiz.

sky_high_towers_architecture.jpg
 
 1. BİREYSEL ONLINE KOÇLUK /MENTORLUK

 2. KLOP YÜZYÜZE MENTORLUK PROGRAMI

 3. KLOP LİDERLİĞİ PROGRAMI

KLOP BİREYSEL

Hayatınızın lideri olmak için doğru zaman geldi mi? Hedeflerinize ilerleyen yolculukta KAZANAN olmanız için planladığımız KLOP BİREYSEL programlarımızdan destek alabilirsiniz. KLOP BİREYSEL programları öğrenciler, çalışanlar, aileler, sporcular ve her yaştan hayatında fark yaratmak isteyenler için öz liderlik becerilerini geliştirerek yaşam başarınızın yükselmesini hedefliyor. 

photo-1498184103684-bc1a70b0c068.jpeg
 
 1. AYLIK KLOP ONLINE WEBINAR (ÜCRETSİZ)

 2. GRUP WEBINARLARI

 3. KLOP ONLINE BİREYSEL KOÇLUK/MENTORLUK

KLOP ONLINE

Ulaşılması gereken bir hedefin var ise mesafeler buna engel değil! Birebir veya gruplar için düzenlediğimiz online çalışmalara katılarak hayatınızda istediğiniz değişimi hemen yakalamaya başlayabilirsiniz...

notebook-work-girl-computer-wallpaper.jp

Nihal ARAPTARLI  

Uzm. Psk.

KLOP, Ne istediğimi ve hedefimi bilip, plan yapıp  gerçekleştirmeme rağmen tamamlayamayıp, yıllardan beri sil baştan deyip, yılan hikayesine dönüşen sorunumu farketmemi ve başlayıp, sürdürerek tamamlama konusunda beni çok motive eden bir program oldu. Tanıtım ve bilgilendirme sunumu beni bu derece etkilediğine göre devamının çok daha etkili olacağından eminim. Bu bağlamda Hakan Demiray'a çok teşekkür ederim 

Çisem ÖZTÜRK

Beden E. Öğretmeni 

25 yıllık öğretmenlik hayatımda pek çok öğrencinin hayatına olumlu ve güzel dokunuşlar yaptığıma inanıyorum Bazen bir davranış bazen bir söz bir insanın hayatına dokunarak onu yapmak istediği işlere ulaşmak istediği hedefe ulaşmasında büyük etkendir 5 Ağustos Klop seminerinde bana göre siz tamda bunu yaptınız..yapabileceğine  inanmak ve kendine güvenmek gerek dediniz  

Yeni Medya Danışmanı

Hayatın bize sunduğu "Gri"leri reddedip "Siyah-Beyaz"ları yaşamak zorunda kalıyoruz. Ve tüm bu kargaşada bize "Bir saniye!" diyecek biri Hakan Demiray... KLOP seminerine katıldığımda Hakan Demiray'ın deneyimleri ve hikayesini en yalın şekilde katılımcılara aktardığını gördüm. Hepimizi uçlara sürükleyen ve ne zaman başlayıp bittiğini anlayamadığımız hayatımıza çeki düzen vermek istiyorsak, böyle güzel insanlara ve tecrübelerine ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.

CK

Reklam AjansıYönetici

Hayatta motive olduğum ancak harekete geçmediğim süreçlerde KLOP ve
Hakan Hoca’nın yaşadığı deneyimleriyle, hayattan verdiği örnekler kendimi harekete geçirip içimdeki gücü fark etmemi sağladı. 
KLOP ile artık, başarmanın ve sonuca ulaşmanın benim tercihim olduğunu biliyorum.

#kendineliderol

© 2019 Tüm Hakları Saklıdır.

 • Gri Facebook Simge
 • Gri LinkedIn Simge
 • Twitter
 • YouTube
 • Instagram