KURUMSAL SEMİNERLER

DANIŞMANLIK

HAKAN DEMİRAY KİMDİR?

MİLLİ SPORCU,  KONUŞMACI,  EĞİTMEN

Hakan Demiray, Kickbox Dünya ve Avrupa 3.sü Milli Sporcudur.

Brezilya'da gerçekleştirilen 2016 Rio Olimpiyatları'nda görev alan ilk "TG Master Trainer" oldu. Olimpiyatlar ve uluslararası spor organizasyonlarında Dünya'nın en iyi sporcularını asiste etti. Amerika'da aldığı Bootcamp eğitimleri sonrasında Türkiye'deki ilk Kurumsal Bootcamp çalışmalarını başlattı. Türkiye'nin sportif yaşam içerikli ilk Sosyal Medya Kanalını kurdu. Hakan Demiray TV projesi 20 Milyon Kişiye ulaştı.

Ülkemizdeki ilk yerli dijital sağlıklı ve sportif yaşam dergisi FitSharp'ın kurucu ortağı oldu. "TV Spor ve İçerik Danışmanı" olarak 1000'den fazla TV programında danışman, sunucu ve konuşmacı olarak yer aldı. Dünya'nın en büyük uluslararası zincirlerinin Türkiye açılış operasyonlarında görev aldı. İş hayatında şimdiye kadar 12 ülkede görev yaptı. Sektör öncüsü Uluslararası firmalarda yöneticilik-danışmanlık-eğitmenlik yaptı. Bugüne kadar 300'den fazla antrenör yetiştirdi, yaptığı projeler ile 60.000'den fazla gencin sportif aktiviteye başlamasını sağladı.

Kariyerini, insanlara kendi hayatlarının liderleri olabilmeleri için 
KENDİNE LİDERLİK STRATEJİLERİ 
anlatmaya adamıştır.

İnsanın, hedefleri doğrultusunda kendini etkileyerek yönlendirmesi, kurumsal ve bireysel başarıya giden yolda bilişsel ve davranışsal stratejiler geliştirilmesi alanında çalışmaktadır. Kurumsal firmalar, markalar ve üniversitelerde ile gerçekleştirdiği seminerleri ve görsel-yazılı içerik yayınlarıyla  ülke genelinde milyonlarca kişiye ulaşmıştır. 

Hakan Demiray, 35 yıllık profesyonel spor ve kariyer yaşamındaki başarıları, dünya, Avrupa ve Türkiye dereceleri, ülkemizde ilklere imza attığı eğitim-gelişim projeleri ve milyonlara ulaştığı medya kanalları ile edindiği bilgi ve birikimini 

"KLOP - KENDİNE LİDER OL PROGRAMI"  ile aktarmaktadır.

Kurumsal iş dünyası, gençler, aileler, sporcular ve KAZANMAK İSTEYEN herkese KENDİNE LİDERLİK Stratejileri ve Becerileri alanında danışmanlık, koçluk ve mentorluk çalışmalarıyla rehberlik yapmaktadır.

KURUMSAL SEMİNERLER

AİDİYET

LİDERLİK

MOTİVASYON
RİSK OYUNLARI 

TAKIM ÇALIŞMASI
KONFOR ALANINDAN ÇIKMAK

DANIŞMANLIK

Markalar için proje/içerik danışmanlığı alanında bugüne kadar;

Denizbank, Halk Bank, Koçtaş, Unilever, Novo Nordisk, Eureko Sigorta, Demirdöküm, Wolksvagen, Aytemiz Petrol gibi markalara,

Dijital-yazılı basın ve medyadan; Milliyet TV, Uzman TV, Hürriyet - Kelebek, Sabah, GQ, Men's Fitness, Men's Health, Time Out,  Fox, NTV Spor, Kanal D, TRT, TRT Radyo, Star, TV8 gibi kuruluşlara,

 

Online projelere, yayınlara, etkinlik projelerine, halkla ilişkiler ve sosyal sorumluluk-farkındalık projelerine,

Ve ulusal TV Kanallarında 1000'den fazla TV programına danışmanlık yapmıştır.

 

Halen mobil, dijital ve medya projeleri, sosyal sorumluluk, marka lansman ve pr projelerine danışmanlık yapmaktadır. 

BOOTCAMP TÜRKİYE 2010 yılında Hakan Demiray tarafından kuruldu. İlk yılında 3 bin kişiye ulaşan proje Türkiye'nin ilk özel tasarım konseptli , kurumsal aktivite ve etkinlik markasıdır. Bugüne kadar 60'dan fazla uluslararası ve ulusal marka ve projeye hizmet vermiştir. Amacı, kendine lider olma beceri ve stratejilerini, sıradışı, yaratıcı, dinamik ve eğlenceli etkinlik tasarımlarıyla  kazandırmaktır. 

 

Bireysel ve Kurumsal tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve
sorularınız için aşağıdaki e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

 
SOSYAL
MEDYA

Hakan Demiray'ın
Proje, Etkinliklik ve Paylaşımlarını
sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

Hakan Demiray'ı Twitter'da takip et.

  • Twitter

Hakan Demiray'ı Instagram'da takip et.

  • Instagram

Hakan Demiray'ı Youtube'da takip et.

  • YouTube